Ekskursioonid Kreetal  2024

Võimalus hankida Kreeta ekskursioonid lihtsalt ja saare parimate hindadega

Kreetal ekskursioone planeerides on kolm valikut:

  • Võtta ekskursioonid Eesti reisibüroost kes teid paketireisiga kohale lennutas. See on kõige kallim, mõnede ekskursioonide puhul koguni poole kallim kui mujalt võttes. Samas eestikeelne giid on kaasas vähestel ekskursioonidel, enamasti satutakse samale inglisekeelse giidiga ekskursioonile, mille eest mujalt ostnud maksavad oluliselt vähem.
  • Näha Kreetal kohapeal omajagu vaeva ja kulutada aega leidmaks mõnd kohalikku ekskursioonibürood. Hinnad on neis üldjuhul mõistlikud, ainult järjekorrad ja teenindus on teinekord nagu nad on.
  • Soetada ekskursioonid interneti teel mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost. See on kõige soodsam, kiirem ja mugavam viis. Ja seda saab teha siinsamas.

GetYourGuide on maailma suurim online ekskursioonibüroo

  • Enne reisi netist ekskursioonid ära tellides hoiate Kreetal kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saate keskenduda puhkamisele.

  • Peale ekskursiooni broneerimist saabub koheselt e-mailile vautšer, ehk pilet.

  • Selle võib välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

  • Vautšeril on muuhulgas kirjas konkreetse tuuri korraldaja telefon, nii et küsimuste tekkimisel saab neile kiiresti vastused.

  • Paljude ekskursioonide puhul saab valida alguspunktiks mistahes koha Kreetal. Kõikide trippide juures on kogu info olemas.

  • Kehtib parima hinna garantii. See tähendab, et kui peale ekskursiooni ostmist peaksid leidma kusagilt täpselt sama ekskursiooni odavamalt, siis tuleks võtta ühendust GetYourGuide klienditoega ning hinnavahe makstakse kinni.

Klikates mõnel pildil näed kõiki ekskursioone koos hindadega, broneerimine on lihtne ja loogiline.

GetYourGuide on 2024 aasta seisuga kõige optimaalsem koht Kreeta ekskursioonide soetamiseks – lihtne broneerida, parimad hinnad, täiesti usaldusväärne ja turvaline, igasugused varjatud tasud puuduvad.

On olemas ka kenasti toimiv online klienditugi.

See nupp asub iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help.

Teenindus on alati sõbralik ja korrektne, absoluutselt kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

Kasulik on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisile tulekut, nii saate Kreetal kohapeal rahulikult ainult puhkamisega tegeleda.

Võimalik on ka endale ise tõeliselt mõnusaid ekskursioone korraldada – võtke rendiauto ja avastage huvitavaid kohti Kreetal omas tempos.

AUTORENT KREETAL

Kreeta on suur ja normaalse liikluskultuuriga saar ning avastamist siin juba jätkub!

Kõige mugavam ja soodsam on tellida auto lennujaama ja lahkudes seal ka tagastada.

Kogu auto rentimise protsess on sujuv ja murevaba, seda ka juhul kui teil puudub varasem kogemus.

Võtmiskohaks märgi Crete Airport Heraklion, kui hotell asub Heraklioni piirkonnas, või Crete Airport Chania kui peatud Chania lähistel. Kui soovid, et auto toodaks hotelli juurde, siis asula nimi kus hotell paikneb.

Kreeta saare parimad autorendi pakkumised leiad siit:

Kui on Kreetal auto rentimise või ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veits abi või nõu küsida, siis on võimalik helistada +372 5112599,  Urmas Saar