Ekskursioonid Kreetal  2021

 

Võimalus hankida Kreeta ekskursioonid lihtsalt ja saare parimate hindadega.

Kreetal ekskursioone planeerides on kolm valikut:

  • Võtta ekskursioonid Eesti reisibüroost kes teid paketireisiga kohale lennutas. See on kõige kallim, mõnede ekskursioonide puhul koguni poole kallim kui mujalt võttes. Samas eestikeelne giid on kaasas vähestel ekskursioonidel, enamasti satutakse samale inglisekeelse giidiga ekskursioonile, mille eest mujalt ostnud maksavad oluliselt vähem.
  • Näha Kreetal kohapeal omajagu vaeva ja kulutada aega leidmaks mõnd kohalikku ekskursioonibürood. Hinnad on neis üldjuhul mõistlikud, ainult järjekorrad ja teenindus on teinekord nagu nad on.
  • Soetada ekskursioonid interneti teel mõnest tuntud ja usaldusväärsest online ekskursioonibüroost. See on kõige soodsam, kiirem ja mugavam viis. Ja seda saab teha siinsamas.

 

 

Siin on esindatud maailma populaarseim online ekskursioonibüroo GetYourGuide.

 

 

Kehtib parima hinna garantii, ehk siis soodsamat hinda pole võimalik leida ei kohapeal ega üheski teises online reisibüroos!

 

Enne reisi netist ekskursioonid ära tellides hoiate Kreetal kohapeal kokku aega, närve ja raha ning saate keskenduda puhkamisele.

Paljude ekskursioonide puhul saab valida alguspunktiks mistahes koha Kreetal. Kõikide trippide juures on kogu info olemas.

 

kreeta ekskursioonidPeale ekskursiooni broneerimist saabub koheselt e-mailile vautšer, ehk pilet.

kreeta ekskursioonidSelle võib välja printida, aga ka lihtsalt näidata nutiseadmest.

kreeta ekskursioonidVautšeril on muuhulgas kirjas konkreetse tuuri korraldaja telefon, nii et küsimuste tekkimisel saab neile kiiresti vastused.

kreeta ekskursioonidParimad hinnad!

 

Klikates mõnel pildil, kuvatakse avanenud lehe ülaosas otsingulahter – sisestades sinna oma peatuspaigaks oleva linna nime, näidatakse rohkem just sealt väljuvaid ekskursioone.

 

 

 

Ekskursioonid algusega Heraklioni piirkonnast

(klikka “Find Things to Do”)

 

 

Ekskursioonid algusega Chania piirkonnast

(klikka “Find Things to Do”)

 

 

GetYourGuide on parim koht Kreeta ekskursioonide soetamiseks – kõige soodsamad hinnad, 100% usaldusväärne ja turvaline, igasugused varjatud tasud puuduvad.

 

On olemas ka kenasti toimiv online küsimustele vastamise süsteem.

See nupp asub iga ekskursiooni juures lehe ülaosas, nimeks Help.

Näiteks kui huvitava ekskursiooni juures pole üheselt arusaadavalt kirjas, et kas pealevõtmine toimub ka selle asula/linna hotellidest kus peatute, siis võiks seda läbi eelmainitud nupukese klienditeeninduselt küsida.

Teenindus on alati sõbralik ja korrektne, absoluutselt kõik küsimused saavad kiiresti vastuse.

 

Kasulik on broneerida huvipakkuvad ekskursioonid enne reisile tulekut, nii saate Kreetal kohapeal rahulikult ainult puhkamisega tegeleda.

 

 
Võimalik on ka endale ise tõeliselt mõnusaid ekskursioone korraldada – võtke rendiauto ja avastage huvitavaid kohti Kreetal omas tempos.

AUTORENT KREETAL

Kreeta on suur ja normaalse liikluskultuuriga saar ning avastamist siin juba jätkub!

 
 

 

Kui on Kreetal auto rentimise või ekskursioonide broneerimise asjus tarvis veits abi või nõu küsida, siis on võimalik helistada +372 5112599 Urmas Saar