Leia soodne majutus Kreetal

kreeta hotellid kreetal

Kreeta hotellid

 

 

Kreeta hotellid on üldjuhul nagu tüüpilised Vahemere regiooni hotellid ikka – tärnid väga palju ei näita, alla 5 tärni (mõned 4 tärni hotellid on siiski erandiks) rikkalikku ja tõeliselt heal tasemel toitlustamist pole mõtet oodata. Sellegi poolest on hotellid Kreetal üsna puhtad, viisaka teenindusega ja hubased.

Peamine soovitus oleks see, et hotelli valides mitte üle mõelda. Puhkusereisid siia on suhteliselt odavad ja ilmselt satute siia veel.

Isegi kui esimesel Kreeta reisil juhtub nii, et hotelli asukohaga eriti rahul ei ole, siis suure tõenäosusega avastate mööda saart kas rendiauto või ekskursioonidega ringi liikudes piirkonna, kus järgmise reisi ajal peatuda meeldiks. Ja järgmisel korral lihtsalt võtate hotelli sinna.

 

Hotelli valikul on HotelsCombined kõige parem abimees.

See leht võrdleb hindu paljudel majutust pakkuvatel veebilehtedel, sealhulgas booking.com, hotels.com jne, ning näitab sulle kuidas saad soovitud majutuse kõige soodsamalt.

Kindlasti soovitame kasutada võimalust sorteerida pakkumised hinna järgi, samuti panna paika oma majutuse hinnaklass, näiteks 0-49 eurot öö eest jne.